rabota

Manager vanzari / dezvoltare retea

  • HR-Consulting

    Mob. +373 60 190902 Tel/Fax. +373 22 87 65 56
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 79
    Full time
    Publicitate 09.08.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: +373 60 190902
    • Тел.: +373 22 87 65 56

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting, la solicitarea clientului sau, o companie de microcreditare, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant de:

    Manager vanzari/ dezvoltare retea

    DESPRE COMPANIE:
    Companie de microfinantare, focusata pe credite de consum si produse financiare retail.

    RESPONSABILITATI:
    • Dezvoltarea si mentinerea portofoliului curent al partenerilor de business;
    • Cautarea, negocierea si incheierea contractelor de colaborare cu parteneri noi - persoane juridice, cu scopul de a vinde produse/servicii in credit;
    • Gestionarea activitatilor zilnice cu retelele de parteneri;
    • Organizarea instruirii personalului din vanzari din cadrul companiilor-partenere cu referire la produsele financiare curente si noi;
    • Organizarea activitatilor de marketing impreuna cu partenerul companiei;
    • Intocmirea rapoartelor de activitate;

    CERINTE:
    • Experienta pozitiva in vanzari si negocieri, inclusiv in sfera de voluntariat;
    • Experienta in dezvoltarea relatiilor cu partenerii business reprezinta un avantaj;
    • Dragoste fata de vanzari
    • Abilitati de comunicare, negociere si convingere;
    • Cunoasterea limbilor romana si rusa; cunoasterea limbii engleze va constitui un avantaj;
    • Permis de conducere;
    • Disponibilitatea de a lucra in deplasari regionale.

    BENEFICII:
    • Dezvoltare profesionala in cea mai dinamica si tehnologica companie de microcreditare din Moldova
    • Munca intr-o echipa tanara si ambitioasa;
    • Sistem de remunerare motivational (remunerarea bazata pe salariu fix + bonus lunar.)
    • Pachet social, asigurari, pranz gratuit.

    Candidatii interesati sunt rugati sa transmita CV-ul la urmatoarea adresa de e-mail: an80@search4staff.com, cu indicarea codului postului vacant: MV

    Mai multe detalii puteti afla la nr. de tel: +373 22 87 65 56 sau +373 60 190 902

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    ICS ACSEAL GAZ SRL
    • Full time
    • 19.07.2017
    • Full time
    • 06.06.2017

    Souvenirs Made in Moldova
    • Full time
    • 16.07.2017