Поиск работы или резюме

Manager vanzari

Etagi

261 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 22.10.2018

Alăturați-vă echipei «Etagi»! Compania  «Etagi» - numără 18 ani de experiență și peste 78 de fliale n orașele Rusiei, Europei și in țările CSI. La momentul dat, compania noastră se extinde și deschide oficii noi.

«Etagi» in ziua de azi reprezintă o echipă de peste 6 de angajați. Suntem partenerul oficial a câtorva zeci de bănci și dezvoltatori imobiliari din Europa și țările CSI.

CE VOR INCLUDE RESPONSABILITATILE:

– Formarea și menținerea bazei de clienți;

– Abilități de negociere;

– Analiza pieței și a obiectelor imobiliare, selectarea n interesul clientului;

– Evaluarea preliminară a imobilului;

– Organizarea controlului de tranzacție privind securitatea juridică de consiliere și aspectul ipotecar;

– Căutarea și selecția obiectelor imobiliare reieșind din nevoile clientului și programul de specialitate a companiei;

– Întreținerea bazei obiectelor imobiliare și a clienților, menținerea pe termen lung a relațiilor profesionale cu clienții;

– Atragerea noilor clienți;

– Organizarea prezentării imobilului;

– Perfectarea tranzacțiilor.

PENTRU NOI ESTE IMPORTANT:

– Abilități excelente de comunicare, capacitatea de a găsi o abordare unică pentru fiecare client n parte;

– Dorința de crește pe plan fnanciar și profesional;

– Capacitatea de a lucra in echipă;

– Motivația financiară sporită și manifestarea corespunzătoare a actvităților de afaceri;

– Responsabilitate, capacitatea sporită de a invăța ceva nou, optimism;

– Respect reciproc față de colegi;

– Aspect plăcut;

– Experiența in vânzări reprezină un avantaj.

NOI VĂ OFERIM:

– Angajare oficială, pachet social;

– Un nivel nalt de venit + plata % a comisiei de la a 2-3 zi de lucru și după crearea unei tranzacții reușite;

– Posibilitatea reală de a avansa la poziția de mentor, manager de grup, director al filialei;

– Cabinet amenajat in stil high-tech ntr-o companie de nivel internațional cu procese automatizate de afaceri. Stil de lucru modern și eficient;

– Instruirea introductivă gratuită (conform standardelor companiei) in procesul de lucru : cursuri, training-uri, ateliere de lucru, studii interactive prin intermediul intern de Instruire a portalului companiei;

– Susținerea juridică, informativă și in domeniul publicitar;

– Sistem unic CRM, care include versiunea mobilă și vă permite accesul la baza obiectelor imobiliare și clienți din orice colț al lumii;

– Un set complet de instrumente pentru vânzare și chirie a bunurilor imobiliare.

În cazul n care sunteți interesat de propunerea companiei noastre și sunteți sigur că vă potriviți acestui post de lucru, vă rugăm să ne expediați CV-ul cu candidatura Dvs. și noi o vom analiza cu certitudine pentru a vă invita la interviu:info@md.etagi.com

mob 079441441

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 3000 - 15000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 25.04.2018
  • Full time
  • 07.06.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме