Поиск работы или резюме

Manager vanzari(fără experiență)

Etagi

809 просмотров
Дата публикации: 19.03.2019

Alăturați-vă echipei «Etagi»! Compania  «Etagi» - numără 18 ani de experiență și peste 78 de fliale n orașele Rusiei, Europei și in țările CSI. La momentul dat, compania noastră se extinde și deschide oficii noi.

«Etagi» in ziua de azi reprezintă o echipă de peste 6 de angajați. Suntem partenerul oficial a câtorva zeci de bănci și dezvoltatori imobiliari din Europa și țările CSI.

CE VOR INCLUDE RESPONSABILITATILE:

– Formarea și menținerea bazei de clienți;

– Abilități de negociere;

– Analiza pieței și a obiectelor imobiliare, selectarea n interesul clientului;

– Evaluarea preliminară a imobilului;

– Organizarea controlului de tranzacție privind securitatea juridică de consiliere și aspectul ipotecar;

– Căutarea și selecția obiectelor imobiliare reieșind din nevoile clientului și programul de specialitate a companiei;

– Întreținerea bazei obiectelor imobiliare și a clienților, menținerea pe termen lung a relațiilor profesionale cu clienții;

– Atragerea noilor clienți;

– Organizarea prezentării imobilului;

– Perfectarea tranzacțiilor.

PENTRU NOI ESTE IMPORTANT:

– Abilități excelente de comunicare, capacitatea de a găsi o abordare unică pentru fiecare client n parte;

– Dorința de crește pe plan fnanciar și profesional;

– Capacitatea de a lucra in echipă;

– Motivația financiară sporită și manifestarea corespunzătoare a actvităților de afaceri;

– Responsabilitate, capacitatea sporită de a invăța ceva nou, optimism;

– Respect reciproc față de colegi;

– Aspect plăcut;

– Experiența in vânzări reprezină un avantaj.

NOI VĂ OFERIM:

– Angajare oficială, pachet social;

– Un nivel nalt de venit + plata % a comisiei de la a 2-3 zi de lucru și după crearea unei tranzacții reușite;

– Posibilitatea reală de a avansa la poziția de mentor, manager de grup, director al filialei;

– Cabinet amenajat in stil high-tech ntr-o companie de nivel internațional cu procese automatizate de afaceri. Stil de lucru modern și eficient;

– Instruirea introductivă gratuită (conform standardelor companiei) in procesul de lucru : cursuri, training-uri, ateliere de lucru, studii interactive prin intermediul intern de Instruire a portalului companiei;

– Susținerea juridică, informativă și in domeniul publicitar;

– Sistem unic CRM, care include versiunea mobilă și vă permite accesul la baza obiectelor imobiliare și clienți din orice colț al lumii;

– Un set complet de instrumente pentru vânzare și chirie a bunurilor imobiliare.

În cazul n care sunteți interesat de propunerea companiei noastre și sunteți sigur că vă potriviți acestui post de lucru, vă rugăm să ne expediați CV-ul cu candidatura Dvs. și noi o vom analiza cu certitudine pentru a vă invita la interviu:info@md.etagi.com

mob 079441441

Etagi

О компании

Международная динамично развивающаяся компания по недвижимости "Этажи" с 18 летним опытом, в структуру которой входят более 78 городов России, Европы и стран СНГ теперь и в ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 4000 - 12000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 22.04.2019

Î.M. “REGIA TRANSPORT ELECTRIC”
  • Full time
  • 04.04.2019

Midnight Works
  • Full time
  • 22.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме