Поиск работы или резюме

Manager vanzari

Unicompro SRL

795 просмотров
Дата публикации: 22.04.2019

Cea mai bună companie distribuitor MDF HIGH GLOSS și prestator servicii pentru producători de mobilă - Unicompro SRL - în legătură cu dezvoltarea afacerii pe piața interna și externă este în căutarea unei persoane pozitive care dorește să facă parte dintr-o echipă stabilă.

MANAGER VÂNZĂRI

RESPONSABILITĂȚI:

Vânzarea serviciilor companiei;
Identificarea potențialilor client, negocierea și încheierea contractelor
Mărirea numărului de clienți;
Încasarea soldurilor pentru materialele livrate;
Întocmirea rapoarte de activitate;
Atingerea targetelor stabilite.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

Experiență în vânzări minim 2 ani;
Abilități de comunicare;
Abilități de convingere si persuasiune
Capacitate înaltă de instruire;
Cunoașterea limbilor române și limbii ruse;
Creativitatea și capacitatea de a găsi în termeni restrânși soluții optimale;
Inițiativă și capacitate de lucru;
Orientat spre rezultat;
Studii superioare;
Word, Excell la nivel de utilizator
Permis de conducere categoria B

COMPANIA OFERĂ:

Salariu atractiv: fix + bonus proporțional cu rezultatele obținute;
Pachet social;
Contract individual de muncă pe perioada nedeterminată;
Instruire gratuită;
Posibilități de avansare/promovare.

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr@venni.md

О компании

Unicompro SRL este o companie distribuitor MDF HIGH GLOSS și prestator servicii pentru producători de ...

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: 8000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.03.2019
  • Full time
  • 20.12.2018
  • Full time
  • 12.03.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме