rabota

Manager vânzări

  • Media Magnat Grup SRL

    Mob. +37378791113 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 37
    Full time
    Publicitate 06.12.2017 6 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Средние специальные
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 7000 - леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Angajam Manager Vânzări

    Compania ofera:

    - un post bine platit (de la 8000 lei/luna curat) intr-o companie stabila in crestere.

    - Achitarea salariului la timp

    - pachet social

    - convorbiri mobile - nelimitat

    - petrol

    Cerinte fata de candidati (obligatorii):

    - abilitati de comunicare si convingere

    - Cunoasterea limbilor Romana si Rusa la perfectie

    - Abilitati de a lucra in WORD EXCEL, INTERNET

    - Reprezentativ, aranjat, punctual

    - Studii in domeniul economiei, magementului, vinzarilor

    - Experienta de lucru in domeniu (va constitui un avantaj)

    - posesia automobilului propriu (va constitui un avantaj)

    - Interes in domeniul vinzarilor active si orientarea spre rezultat - obligatoriu

    - Responsabilitate, Punctualitate Devotament

    - cursuri/cunostinte suplimentare in domeniu (vor constitui un avantaj)

    Va rugam sa transmiteti CV-urile pe e-mail: marketing@magnat.md
    Ulterior persoanele selectate vor fi invitate pentru interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    SALАMANDER сеть обувных магазинов Бельцы
    • Full time
    • 23.11.2017

    Market Imobile
    • Full time
    • 26.10.2017

    Blinoff
    • Full time
    • 19.09.2017