rabota

manager vanzari

  • Creativ Business System SRL

    Mob. 068939496 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 142
    Full time
    Publicitate 21.06.2017 29 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 5000 - 9000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania Creativ Business System SRL isi mareste echipa de prieteni, de aceea  este in cautare de candidati pentru suplinirea functiei  manager vanzari.

    Suntem o echipa tanara, prietenoasa si sociabila, care se dezvolta in fiecare zi cu pasi concreti.

    Aceste responsabilitati le avem noi si le vei avea si tu:

    Studierea pietei si cautarea clientilor noi;
    Negocierea si semnarea contractelor cu clientii;
    Mentinerea relatiilor cu clientii noi;
    Administrarea bazei de date a clientilor noi si expedierea ofertelor comerciale.

    Cerem de la tine sa ai:

    Abilitati de comunicare, negociere si organizare;
    Cunoasterea limbii romane si ruse;
    Cunoasterea PC la nivel de utilizator;
    Nivel inalt de responsabilitate, punctualitate si ambitie.
    Studii superioare.
    Permis de conducere.

    Beneficiile care le vei avea:

    Salariu + Bonus din vanzari motivant;
    Pachet social;
    Perioada de proba remunerata;
    Posibilitatea de crestere;
    Colectiv tanar si o companie care se dezvolta treptat.

    Daca esti tanar, responsabil, sociabil, creativ, trimite CV-ul la adresa vanzari@itshoponline.org, iar noi te asteptam cu drag sa faci parte din echipa noastra.

    P.S se vor analiza doar candidatii care vor expedia CV.

    P.S data limita pentru trimiterea CV-ului este 30 iunie 2017.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 19.06.2017
    • Full time
    • 10.05.2017

    Carotop
    • Full time
    • 17.05.2017