Поиск работы или резюме

Manager transport maritim

AGM

123 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 19.10.2018

Transportarea mărfurilor pe cale rutieră și maritimă, depozitarea și prestarea serviciilor de consulting în logistică sunt directiile noaste primordiale.

Responsabilități:
- Planificarea, organizarea si coordonarea activitaților zilnice a transportului maritim (import, export)
- Menținerea contactului zilnic cu toți furnizorii de servicii, inclusiv linii de transport maritim, agenți și parteneri de peste mări, brokerii vamali
- Gestionarea comenzilor de transport în sistemele interne
- Experienta anterioara in media, limba engleza -avantaj
Cerinţe:
- Experiență la o funcție similară
- Cunoașterea avansată a limbilor rusă și engleză, chineza este un avantaj
- Cunoașterea sistemelor și aplicațiilor relevante logisticii, obligatoriu
- Bună cunoaștere a geografiei
- Capacitatea de multitasking și rezistență pentru mediul de lucru foarte dinamic
- Orientare către rezolvarea problemelor și luarea deciziilor rapide
- Bune abilități de comunicare și negociere
 Beneficii:

- Mediu de lucru plăcut, stabil, echipă tânără şi dinamică

- Salariu motivant plus o componenta legata de performanta

- Dezvoltare personală prin participarea la traininguri de specialitate

- Posibilitati de dezvoltare a unei cariere in marketing intr-o companie de success

Se oferă salariu de la 7000 lei + bonusuri

Телефон: 069286256, e-mail: manex@agm.md

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 7000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

  • Mоб.: 069286256
  • Тел.: 069286256

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 13.06.2018
  • Full time
  • 17.10.2018
  • Full time
  • 29.06.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме