Поиск работы или резюме

Manager sectia vinzari angro

Bigshop

719 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 7 кандидаты
Дата публикации: 06.12.2018

Manager vinzari

Cerinte:

administrarea si dezvoltarea produselor din magazinul companiei;
promovarea si vinzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
consultarea clienților in oficiu;
participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
stabileste si participa la intalnirile cu clientii si/sau cu furnizorii;
întocmeste documentatia premergatoare întalnirilor;

Responsabilități:

Lucru cu clienții;
Întocmirea dărilor de seamă;
Expedierea ofertelor comerciale;
Menţinerea bazei de date a clienților

Persoanele interesate sunt invitate sa-si expedieze CV-ul (cu foto) pe e-mail: bigshop.md@gmail.com

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 5000 - 12000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Veo Worldwide Services
  • Full time
  • 05.02.2018
  • Full time
  • 13.11.2018
  • Full time
  • 09.03.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме