Поиск работы или резюме

Manager Resurse Umane

II Angela Cibotari

183 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 22.12.2017
1 месяц назад

Responsabilități de bază:

Perfectarea întregului flux documentar ce tine de evidenta personalului (angajare, încetare a contractului individual de munca, de sancționare, premiere, modificare a condițiilor contractuale, diferite tipuri de concedii, etc.) în conformitate cu solicitările parvenite la zi;
Gestionarea dosarelor personale ale angajaților;
Prezentarea rapoartelor solicitate;
Organizarea procesului de recrutare şi selecţie de personal pentru posturile vacante;
Elaborarea și implementarea programelor de instruire și adaptare a noilor angajați.

Cerințe:

Studii superioare finalizate;
Cunoașterea legislației muncii RM;
Experiență în domeniu minim 5 ani;
Experiență în industria de producere constituie un avantaj;
Cunoașterea limbii ruse si româna la nivel de comunicare libera.

Compania oferă:

Angajare oficială în câmpul muncii;
Salariu motivant;
Pachet social complet;
Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail:  centrulcariera@gmail.com, cu indicarea postului pentru care se aplică.

Tel: 068009330 /078031321

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 5 - 10 года
  • Зарплата: 8000 - 9000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 20.12.2017
  • Full time
  • 27.12.2017
  • Full time
  • 23.09.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме