Поиск работы или резюме

Manager Resurse Umane

ConsultingLab

927 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 5 кандидаты
Дата публикации: 01.05.2018

ConsultingLab  pentru clientul sau este în căutarea unei persoane pozitive care dorește să facă parte dintr-o echipă stabilă.

DESCRIEREA POSTULUI:

Motivarea și organizarea personalului;

Organizarea procesului de recrutare şi selecţie de personal pentru posturile vacante;

Elaborarea și implementarea programelor de instruire și adaptare a noilor angajați;

Monitorizarea  fluxului documentar ce ține de evidenta personalului;

Prezentarea rapoartelor solicitate.

CERINȚE:

Studii superioare finalizate;
Experiență în activitatea cu personalul minim 10 ani;
Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel de comunicare libera;
persoană organizată, cu aptitudini de învățare rapidă, creativă,  independentă în luarea deciziilor;
comunicativă, proactivă, responsabilă, orientată spre rezultat;
dorința de activa pe termen lung în companie.

COMPANIA OFERĂ:

Angajare oficială  în câmpul muncii;
Salariu motivant;
Pachet social complet;
Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: centrulcariera@gmail.com, cu indicarea postului pentru care se aplică.

Tel: 078031321

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 5 - 10 года
  • Зарплата: 8000 - 10000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 06.06.2018

HR Consulting
  • Full time
  • 02.05.2018
  • Full time
  • 11.04.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме