rabota

Manager proiect

  • Dulcinella

    Mob. 061062200 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 67
    Full time
    Publicitate 26.05.2017 1 месяц назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Мастер
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Misiune post: Coordonarea eficientă a tuturor activităților proiectului în vederea atingerii obiectivelor stabilite la cele mai înalte standarde de calitate.

    Responsibilițăti principale:
    - Formarea, conducerea, organizarea activităților de proiect;
    - Coordonarea activităților din cadrul proiectului supervizând direct colaboratorii implicate;
    - Stabilirea relațiilor de colaborare pe termen lung cu clienții, beneficiarii și finanțatorii proiectului;
    - Pregatirea bugetului proiectului, planificarea, și organizarea lucrului coordonat al tuturor participanților la proiect;
    - Analiza și raportarea indicatorilor de îndeplinire a planului de proiect;
    - Evaluarea impactul proiectului și comunicarea acestuia conducerii.

    Cerințe:
    - studii medii de specialitate sau superioare;
    - experiența de munca cu clienții – minim 2 ani;
    - experiența în calitate de manager de proiect– avantaj;
    - cunoasterea limbilor româna și rusa;
    - utilizator avansat PC (Excel, Word, Internet);
    - capacitate de negociere;
    - abilități organizatorice și de analiză;
    - dedicație și pasiune.

    Profilul candidatului:
    - persoană dinamică și pozitivă;
    - integritate și flexibilitate;
    - abilități de organizare a lucrului altor persoane;
    - orientare către client și cerințele lui;
    - comunicativitate (abilități de a asculta, de a-și exprima părerea, de a convinge);
    - simț de tact bine dezvoltat;
    - abilități de auto-organizare efectivă;
    - grad înalt de responsabilitate și atenție
    - dorința de dezvoltare profesională

    Condiții:
    - perspective de învățare și realizare profesională;
    - angajare oficială în câmpul muncii cu pachet social deplin;

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 18.05.2017
    • Full time
    • 27.02.2017
    • Full time
    • 13.06.2017