rabota

Manager Programe de Schimb Cultural / Operator Procesare Date

  • CAEP

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 141
    Full time
    Publicitate 23.05.2017 3 месяца назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Pentru ca crestem si ne dezvoltam in continuu, avem nevoie de colegi noi care sa fie ca noi, tineri, energici, plini de entuziasm si orientati spre clienti. Vrem sa facem o echipa puternica pentru a ajuta tinerii dinMoldova sa participe la cele mai tari programe de schimb cultural. Daca te regasesti in cele scrise ,crezi ca lucrul cu clientii este vocatia ta, atunci Te invitam sa faci parte din echipa noastra, echipa CAEP!
    Noi te invatam tot ce trebuie sa faci, tu doar trimite CV-ul + o poza la adresa de email hr@caep.md cu subiectul mesajului "manager"

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 16.06.2017
    • Full time
    • 27.06.2017
    • Full time
    • 09.06.2017