Поиск работы или резюме

Manager Produs

Mobiasbanca

1509 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 2 кандидаты

Mobiasbancă - Cel Mai Bun Angajator 2015

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul de:

Secţie Piaţa Clienţi Persoane Juridice

Departamentul Strategie şi Marketing

Misiune post:  Elaborarea, dezvoltarea şi promovarea produselor şi serviciilor băncii din segmentul pieţei clienţilor persoane juridice în vederea creşterii competitivităţii Băncii pe piaţa produselor gestionate

Responsabilităţi:

  • Elaborarea şi dezvoltarea ofertei de produse a băncii raportate la necesităţile clienţilor, resursele băncii şi oportunităţile pe piaţă;
  • Îmbunătățirea continua a produselor, serviciilor si a proceselor aferente, inclusiv acordând prioritate satisfacției necesitaților și așteptărilor clienților si altor părți interesante, in vederea atingerii rezultatelor comerciale așteptate.
  • Creşterea nivelului de fidelitate a clienţilor faţă de produsele si serviciile Băncii;
  • Contribuirea la crearea planurilor de promovare pentru produsele şi serviciile băncii din segmentul pieţei clienţilor persoane juridice şi urmărirea executării lor;
  • Elaborarea şi actualizarea DNI aferente produselor gestionate;
  • Promovarea calitativa si eficientă a produselor şi serviciilor băncii.

Experienţă profesională:

  • Experienţă minimă de 2 ani în cadrul domeniului financiar-bancar
  • Cunoaşterea cadrului normativ financiar-bancar
  • Cunoaşterea tehnologiei produselor bancare, de dorit a produselor din segmentul pieții persoanelor juridice si persoane fizice cu activitate de antreprenoriat
  • Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel, PowerPoint
  • Cunoaşterea limbii române, ruse şi engleze
  • Studii superioare cu profil economic

Profilul candidatului:

  • Capacitate de analiză şi sinteză
  • Iniţiativă, integritate şi obiectivitate
  • Creativitate
  • Abilităţi de comunicare şi organizare eficientă a timpului
  • Atenţie la detalii şi abilităţi de identificare a riscurilor aferente activităţii bancare
  • Orientare spre rezultat
  • Orientare spre client
  • Lucru în echipă
  • Rezistență la stres
  • Responsabilitate, imparţialitate

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, însoţit de o scrisoare de intenţie, indicând postul solicitat, la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax: 54-19-74.

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332.

Model scrisoare de intentie puteti descarca de aici.

Mobiasbanca

О компании

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Business & Finance Consulting
  • Full time
  • 23.02.2018
  • Full time
  • 12.01.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме