rabota

Manager Productie

  • HR-Consulting

    Mob. +373 62 10 12 90 Tel/Fax. +373 22 87 65 56
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 92
    Full time
    Publicitate 25.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: +373 62 10 12 90
    • Тел.: +373 22 87 65 56

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

    Companie internationala, in domeniu producerii automotive.

    Profilul candidatului:
    1. Studii  superioare in domeniul inginerie;
    2. Experienta in conducerea si organizarea unei fabrici de productie, minim 3 ani ;
    3. Experienta in companie internationala, minim 3 ani;
    4. Capacitate  de organizare si planificare ;
    3. Bun comunicator, organizator, facilitator;
    4. Limbi straine: Romana, Rusa, Engleza – Fluent;
    5. MS Office

    Parte din fisa postului:
    • Asigurarea eficienta  producției în funcție de cererea clientului, cerințele clientului.
    • Analizeaza  optimizarea proceselor și a echipamentelor de producție;
    • Stabileste și  menține conștientizarea ridicată a culturi 5S, disciplina și  se concentreaza atent pe detalii;
    • Stabilirea unui proces de îmbunătățire continuă cu accent pe idei de eficiență, îmbunătătire, de calitate și de automatizare.
    • Stabilirea, gestionarea și dezvoltarea echipei de producție
    • O cooperare strânsă cu departamentele internaționale de producție
    • Dezvoltarea departamentului de producție, în ceea ce privește procesele, structurile, instruirea angajaților etc.
    • Raportarea obligatorie directorului fabricii

    COMPANIA OFERĂ:
    -    Salariu avantajos, posibilitatea de crestere financiara si profesionala,
    -    Oportunitatea de a activa intr-o echipa intenationala

    CONTACTE:
    Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: bb80@search4staff.com ,  indicând codul postului vacant în titlul scrisorii: PTM

    Telefon de contact: 062101290, 0 (22) 876556

    Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 17.07.2017

    HR-Consulting
    • Full time
    • 03.07.2017
    • Full time
    • 19.07.2016