Поиск работы или резюме

Manager pe vînzări

Postmodern SRL

116 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 20.02.2019

Compania POSTMODERN SRL are 13 ani pe piața Republicii Moldova și oferă un complex de servicii din domeniul ingineriei de calitate. Specialiștii noștri au dezvoltat și implementat numeroase proiecte în domeniul aprovizionării cu apă, încălzire, canalizare, ventilație și alimentare cu energie electrică, inclusiv managementul automatizat al clădirilor (Sistema Casă Inteligentă).

Suntem în căutarea unui manager pe vînzări.

NOI OFERIM:

  • Oportunitate de a crește  profesional și personal;
  • Rețea corporativă de telefonie;
  • Pachet social complet;
  • Programul de lucru de luni până vineri, de la 9.00 la 18.00;
  • Colectiv prietenos;
  • Salariul depinde de productivitatea dvs (salariu de baza+%).

CERINȚE DE BAZĂ:

  • Experiență de muncă la un post similar;
  • Cunoașterea limbii române și ruse fluent;
  • Flexibilitate;
  • Organizare.

RESPONSABILITATI:

  • Indeplinirea planului de vânzări;
  • Căutarea noilor clienți;
  • Lucrul cu baza existentă de clienți.

Persoanele interesate transmit cv-ul pe adresa info@postmodern.md indicînd postul la care aplică.

Oбласть

  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Personal Agency SRL
  • Full time
  • 28.01.2019
  • Full time
  • 12.12.2018
  • Full time
  • 05.03.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме