Поиск работы или резюме

Manager logistica

Aнонимный

312 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 01.12.2017
Atribuții principale: - stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții și partenerii; - organizarea transportului auto de marfă. Cerințe față de candidați: - studii superioare; - cunoașterea obligatorie a limbilor română, rusă; - cunoștințe de operare pecalculator și o bună cunoaștere a pachetului Microsoft Office; - experiența profesională în domeniul transportului și logisticii constituie avantaj. Calități personale: - comunicativitate; - punctualitate; - responsabilitate; - spirit de inițiativă. Condiții de muncă: - desfășurarea activității profesionale în cadrul unei companii stabile ce se dezvoltă dinamic; - angajare oficială; - program de lucru full-time; - salariu+% din vinzari. Compania oferă: instruire, pachet social. Daca sunteti interesati rugam sa transmiteti CV la adresa :hr.log@mail.ru
  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 6000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме