Поиск работы или резюме

Manager Junior Relatii Clienti

Mobiasbanca

1267 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A.
anunţă concurs pentru postul vacant de:

Misiune post: Gestiunea relaţiilor cu clienţii Non Retail ai băncii şi atragerea clienţilor noi prin asigurarea serviciilor de înaltă calitate

Responsabilităţi principale:

  • Stabilirea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii, corespondenţa cu clienţii  Băncii;
  • Atragerea clienţilor în Bancă, precum şi menţinerea clienţilor existenţi, prin asigurarea serviciilor de înaltă calitate;
  • Formarea, gestiunea şi prezentarea dosarelor de produse către organele de decizie;
  • Asigurarea clienţilor potenţiali cu informaţie deplină privind produsele şi serviciile Băncii oferite.
  • Aprecierea nivelului de risc şi a gradului de rentabilitate a serviciului oferit.
  • Perfectează rapoarte de activitate: echiparea clienţilor, vizite la prospecti, urmărirea atragerii la bancă
  • Realizează Supravegherea Formalizata in corespundere cu documentele normative interne in vigoare;
  • Îmbunătăţirea continuă a performanţelor proceselor sale, inclusiv prioritatea acordată satisfacţiei necesităţilor şi aşteptărilor clienţilor şi altor părţi interesate;
  • Respectarea stricta a prevederilor documentelor normative interne.

Cerinţe:

  • Studii superioare cu profil economic;
  • Cunoaşterea legislaţiei in vigoare;
  • Experienta de activitate in sistemul financiar-bancar si deservire clienti minim 1 an;
  • Păstrarea confidențialității informației;
  • Cunoaşterea limbilor – romana, rusa; engleza va constitui un avantaj;
  • Cunoştinţe avansate in sistemele si aplicatiile informatice (Word, Excel, Power Point).

Profilul candidatului:

  • Abilitați de comunicare;
  • Abilitati analitice si de sinteza;
  • Orientare spre rezultat;
  • Orientare spre client;
  • Abilităţi de lucru în echipa şi individual.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat, cu o scrisoare de intenţie la adresa: bir. 409, Chisinau, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81 a, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 54-19-74. tel: 812 461.

Model scrisoare de intenție puteți descarca de aici.

Mobiasbanca

О компании

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 13.08.2018
  • Full time
  • 27.09.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме