rabota

MANAGER IN TURISM

  • Aнонимный

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 146
    Full time
    Publicitate 02.06.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    - Studii de specialitate medii sau superioare;

    -Experienta minim 12 luni in domeniu;

    -Cunoastere destinatiilor turistice ca Turcia, Bulgaria, Grecia, Egipt etc.

    -Cunoasterea limbilor romina ,rusa , engleza ;

    -Cunoasterea calculatorului, sistemelor de rezervari;

    -Amabilitate, punctualitate , dorinta de a lucra in echipa si cu clientii;

    Persoanele interesate rugam sa trimiteti CV la adresa electronica : stela@robinson.md

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Panda tur
    • Full time
    • 17.05.2017
    • Full time
    • 23.05.2017
    • Full time
    • 28.10.2014