Поиск работы или резюме

Manager în trurism

HR Consulting

40 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 22.05.2018

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:

•         Extinderea bazei de clienți și realizarea planului de vînzări;
•         Crearea și realizarea conceptelor de evenimente;
•         Consultarea clienților referitor la evenimente, meniuri, program de excursii, etc.;
•         Rezervarea, organizarea si monitorizarea evenimentelor corporative și individuale, a excursiilor etc.;
•         Raportarea și evidența pe evenimentele organizate.

Beneficii:
•         Posibilitati de instruire și dezvoltare profesională;
•         Mediu dinamic de lucru;
•         Motivarea competitive;

Cerințe:
•         Experiență în event management/ HORECA;
•         Fluență în limbile engleză, română și rusă;
•         Atitudine pozitivă și orientare spre client;
•         Responsabilitate, dedicație si pasiune.

Daca sunteți pasionat de organizarea evenimentelor, vă place să comunicați cu oamenii și doriți să evoluați în acest domeniu, așteptăm CV-ul Dvs cu o poza recentă la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com  ; În CV indicați codul postului vacant: MNT

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 23.03.2018

AquaTrade SRL
  • Full time
  • 03.05.2018

  • Full time
  • 24.04.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме