rabota

Manager în servicii de administrație

  • Zona Economică Liberă Bălți

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 65
    Full time
    Publicitate 05.06.2017 23 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Administrația Zonei Economice Libere "Bălți" anunță concurs pentru suplinirea funcției de Manager în servicii de administrație

    Responsabilități:

    · Planifică, organizează procesul de activitate al administrației ZEL ”Bălți”;
    · Asigură procesul de colaborare eficientă a administrației ZEL ”Bălți” cu rezidenții acesteia și autoritățile publice;
    · Realizează suportul informațional al rezidenților ZEL ”Bălți” în privința condițiilor de activitate în cadrul acesteia;
    · Asigură evidența permiselor de acces pe teritoriul ZEL ”Bălți”;
    · Realizarea de rapoarte, adresări, demersuri;
    · Administrarea corespondenţei;

    Condiții și Cerințe:

    · Studii superioare tehnice sau economice (management);
    · Experienţa în activităţi administrative;
    · Capacități de colectare și interpretare a datelor;
    · Abilități de comunicare, de luare a deciziilor, de sinteză și evaluare a informațiilor;
    · Spirit de echipă;
    · Seriozitate, responsabilitate, promtitudine;
    · Utilizarea calculatorului la nivel avansat (Word, Excel, Internet Explorer);
    · Cunoaşterea unei limbi străine (engleza sau germana);
    · Locul de muncă: or. Bălți;

    Beneficii oferite:

    · Salariu competitiv;
    · Pachet social;
    · Mediu de lucru profesional;

    Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de e-mail: hr.zelb@gmail.com
    Termen limită: 16 iunie 2017, ora 16:00

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу