rabota

Manager în sala de comerț, magazin Bălți

  • HR-Consulting

    Mob. +373 62 10 12 90 Tel/Fax. +373 22 87 65 56
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 178
    Full time
    Publicitate 10.08.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: +373 62 10 12 90
    • Тел.: +373 22 87 65 56

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

    Responsabilităţi:
    •    Instruieşte angajaţii din echipă şi coordonează activitatea acestora, conform obiectivelor stabilite
    •    Supervizează raioanele din cadrul magazinului, privind asigurarea standardelor de merchandising, și layout, pe durata schimbului
    •    Asigură realizarea proceselor privind menținerea standardelor de igienă și siguranță alimentară în raioane
    •    Asigură realizarea indicatorilor de performanță pentru raionale pe care le coordonează: vânzări, rotaţii stoc, corecţii stoc, etc
    •    Analizează sugestiile și reclamațiile clienţilor, realizează măsurile de îmbunătăţire a proceselor, în cadrul magazinului

    Cerințe:
    •    Studii superioare
    •    Limba română, rusă – fluent
    •    Limba engleze – prezintă avantaj
    •    Experienţă în comerț - prezintă avantaj
    •    Experiență în conducerea personalului
    •    Orientare către client
    •    Orientare către rezultat

    Noi îți oferim :
    •    Să-ţi desfăşori activitatea într-un mediu dinamic şi motivant
    •    Să lucrezi într-o echipă de tineri profesionişti
    •    Dezvoltării unei cariere într-o companie de succes
    •    Unei instruiri teoretice şi practice la standarde internaţionale

    CONTACTE:
    Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: bb80@search4staff.com ; indicând codul postului vacant în titlul scrisorii: MBL

    Telefon de contact: 062101290, 0 (22) 876556

    Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    HR-Consulting www.search4staff.com
    • Full time
    • 16.08.2017

    Veo Worldwide Services
    • Full time
    • 31.05.2017
    • Full time
    • 13.07.2017