rabota

Manager în domeniul economico-financiar

  • Zona Economică Liberă Bălți

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 135
    Full time
    Publicitate 05.06.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Administrația Zonei Economice Libere "Bălți" anunță concurs pentru suplinirea funcției de Manager în domeniul economico-financiar

    Responsabilități:

    - Îndeplinește atribuțiile Administratorului principal în lipsa acestuia;
    - Asigură procesul de colaborare eficientă a Administrației ZEL ”BĂLȚI” cu rezidenții acesteia, în problemele economico-financiare;
    - Asigură suportul informațional al rezidenților ZEL ”BĂLȚI” în privința condițiilor de activitate în cadrul acesteia;
    - Asigură desfășurarea procesului de verificare a achizițiilor de servicii și lucrări specializate;
    - Asigură evidența achitărilor de către rezidenți a taxei zonale și altor plăți;
    - Asigură prezentarea rapoartelor trimestriale și anuale către Ministerul Economiei.

    Condiții și Cerințe:

    - Studii superioare în domeniu economic;
    - Experiență în domeniu cel puțin 3 ani;
    - Aptitudini de comunicare, analiză sistemică de luare a deciziilor, negociere;
    - Abilități de middle / top management;
    - Rezistență la stres;
    - Prelucrearea sarcinilor complexe în termeni restrânşi;
    - Spirit de echipă;
    - Seriozitate, responsabilitate, promtitudine;
    - Cunoașterea unei limbi străine (engleza, rusa, germana);
    - Permis de conducere categoria B (experiență de conducere a autoturismului minim 1 an)
    - Locul de muncă: mun. Strășeni;

    Beneficii:

    - Salariu competitiv;
    - Pachet social;
    - Mediu de lucru profesional;

    Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de e-mail: hr.zelb@gmail.com
    Termen limită: 16 iunie 2017, ora 16:00

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 10.05.2017
    • Full time
    • 19.01.2017

    Mobiasbanca
    • Full time
    • 04.10.2016