Поиск работы или резюме

MANAGER ÎN ACTIVITATEA DE TURISM

Winetours Moldova

341 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 29.01.2018

Responsabilități:

  • Procesarea și confirmarea rezervărilor, întocmirea actelor aferente acestora;
  • Formarea de oferte și pachete turistice;
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu partenerii locali și străini;
  • Identificarea potențialilor tur operatori din străinătate;
  • Participarea la expoziții și evenimente locale.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare sau ultimul an de studii (specialitatea marketing, administrarea afacerilor, turism, limbi străine etc.);
  • Utilizarea la nivel avansat a calculatorului (MS Ofice, MS Excel, MS PowerPoint, Internet);
  • Abilități excelente de comunicare în limba română, rusă și engleză (obligatoriu);
  • Cunoașterea corespondenței de afaceri;
  • Experiența in domeniul vânzări / ospitalității / sectorului turistic / va constitui un avantaj;
  • Posedarea informației despre obiectivele turistice din Republica Moldova va constitui un avantaj;
  • Capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile și de a respecta termenii limită;
  • Creativitate, organizare, seriozitate, atenție la detalii;
  • Atitudine pozitivă și orientată către client.

Orar de muncă: 8h/zi

Oferim:

  • Salariu de bază și remunerare în funcție de performanțe;
  • Perspectiva de dezvoltare profesională și un mediu de lucru prietenos în cadrul unei echipe tinere și ambițioase;
  • Cursuri de formare profesională în domenii conexe.

Candidații interesați vor expedia CV-ul la adresa de email: jobs.winetours.md@gmail.com

Termen limită: 07 februarie 2018. Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

http://winetours.md/pic/uploaded/PDF_uploads/Winetours Moldova - job - manager-2018.pdf

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 5000 - 7000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Elena Caraji
  • Full time
  • 13.03.2018
  • Full time
  • 19.04.2018
  • Full time
  • 14.03.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме