rabota

MANAGER ÎN ACTIVITATEA DE TURISM

  • Winetours Moldova

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 109
    Full time
    Publicitate 05.07.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Winetours Moldova angajează

    Responsabilități:

    Procesarea și confirmarea rezervărilor, întocmirea actelor aferente acestora;
    Formarea de oferte și pachete turistice;
    Dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu partenerii locali și străini;
    Identificarea potențialilor tur operatori din străinătate;
    Participarea la expoziții și evenimente locale.

    Cerințe față de candidat:

    Studii superioare;
    Experiența in domeniul ospitalității / sectorului turistic va constitui un avantaj;
    Utilizarea la nivel avansat a calculatorului (MS Ofice, MS Excel, MS PowerPoint, Internet);
    Abilități excelente de comunicare în limba română, rusă și engleză;
    Cunoașterea corespondenței de afaceri;
    Posedarea informației despre obiectivele turistice din Republica Moldova;
    Capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile și de a respecta termenii limită;
    Creativitate, organizare, seriozitate, atenție la detalii;
    Atitudine pozitivă și orientată către client.

    Orar de muncă: 8h/zi

    Oferim:

    Salariu de bază și remunerare în funcție de performanțe;
    Perspectiva de dezvoltare profesională;
    Cursuri de formare profesională în domeniul turismului.

    Candidații interesați vor expedia CV-ul la adresa de email: jobs.winetours.md@gmail.com

    Termen limită: 24 iulie 2017. Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Aнонимный
    • Full time
    • 02.06.2017

    Amadeus Travel LCC
    • Full time
    • 03.08.2017
    • Full time
    • 05.07.2017