Поиск работы или резюме

Manager import (de la 20 000 MDL)

SBC HR

315 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 13.12.2017

Manager import (de la 20 000 MDL)

Rețea de supermarket-uri în domeniul comerţului alimentației publice anunță concurs pentru ocuparea poziției vacante de Manager import

Noi oferim:

- Salariu: 20 000 MDL
- Angajare oficială
- Pachet social
- Oficiu în centrul orașului

Responsabilități:

- Organizarea unui ciclu complet de livrare a produselor alimentare
- Dezvoltarea relațiilor cu furnizorii străini (România)
- Căutarea furnizorilor străini, monitorizarea pieței (România)
- Plasarea comenzilor, pregătirea documentelor pentru declarare, vămuire
- Lucrul cu documentația financiară și tehnică

Cerinţe:
- Experiența în achiziții (FMCG)

- Cunoașterea limbilor română și engleză

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Business & Finance Consulting
  • Full time
  • 23.02.2018
  • Full time
  • 04.01.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме