Поиск работы или резюме

MANAGER HOUSEKEEPING / MANAGER CAZARE CU FUNCTII DE DEPOZITAR

BERDS HOTEL

204 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 4 кандидаты
Дата публикации: 14.10.2018

Manager housekeeping urgent

Noi oferim:
• Salariu motivant
• Grafic de lucru flexibil
• Transport și prânz gratuit;
• Creștere profesională si instruire.
• O echipa de profesionisti, calitate si performanta.
• Hotelul este amplasat în sectorul Centru, bd. Dimitrie Cantemir Nr.12.

Responsabilități:
• Orientare catre oaspete si rezultat.
• Asigură și promovează o imagine pozitivă a hotelului;
• Anticiparea nevoilor și așteptărilor oaspeților;
• Respectarea normele sanitare; igiena personala, maniera de comportament, memorie vizuala, energica.
• Atitudine pozitivă, seriozitate, responsabilitate, punctualitate, atentie la detalii, onestitate. Evidenta  ( procurari, iesiri, circulatia, stocurile, inventarierile  inventarului si marfurilor.)

Cerințe:
• Studii medii generale,
• Exeperiență în domeniu constituie un avantaj;
• Cunoașterea excelentă a limbii române, rusa

Persoanele fara experienta vor beneficia gratuit de o perioada de training specializata din partea managerilor de departament.
Aptitudini manageriale, de evidenta si coordonarea cu subalternii din subdiviziune.

Primim CV- urile dneavoastră pe adresa: hr@berdshotel.com  ,
Telefon: + (373) 061085544.

Vom fi bucuroși să fii parte din succesul nostru!

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 19.04.2018
  • Full time
  • 08.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме