Поиск работы или резюме

Manager financiar

Prograin Organic

380 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 25.01.2018

Prograin Organic angajează: manager financiar

Prograin Organic este compania care activează în cultivarea, prelucrarea, depozitarea și comercializarea boabelor, semințelor și plantelor leguminoase în Republica Moldova.

Cerințe fată de candidați:

Studii: Superioare

Experiență: cel puțin 3 ani în domeniu

Capacităţi:

Posedarea PC (MS Office, Excel, Word, Net, E-mail etc.);
Soluţionarea operativă a problemelor, multitasking;
Abilităţi de respectare deadline-uri, flexibilitate;
Comunicabilitate, gîndire analitică, spirit de inițiativă, onestitate, responsabilitate;
Posedarea limbilor: română, rusă, engleză.

Responsabilități:

analiza activității economico-financiare a companiei;
activități de bugetare și planificare, lucrul cu băncile;
optimizarea și minimizarea cheltuielilor;
efectuarea auditului intern, etc.

Condiții:

Salariu motivant.
Muncă stabilă într-o echipă dinamică, tânără și prietenoasă.
Compania oferă instruire și posibilitatea de creștere profesională.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică hr@prograinorganic.com .

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Incrus SRL
  • Full time
  • 22.01.2018

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 19.09.2017
  • Full time
  • 25.05.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме