rabota

MANAGER EXPORT

  • SRL Maestro-nut

    Mob. 079922333 Tel/Fax. 022212066
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 118
    Full time
    Publicitate 20.10.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 6000 - 15000 леев

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: 079922333
    • Тел.: 022212066

    Описание вакансии

    Colectivul firmei SRL Maestro-Nut selecteaza noi membri pentru extinderea echipei.

    Cautam acei candidati care,  printr-o atitudine pozitiva,  dinamica,  deschisa si exigenta fata de propria prestatie,  pot deveni colegi si prieteni de nadejde,  si prin munca prestata vor contribui efectiv la dezvoltarea durabila a firmei.

    Postul vacant:

     Pregatirea si experienta:
    Studii superioare economice, management, marketing, relatii international, specializarea Comert Exterior constituie un avantaj.

    Experienta in domeniu: minimum 2 ani

    Cunostinte necesare:
    Cunostinte solide de comert international
    Cunostinte bune de operare PC (MS Office)
    Cunostinte operatiuni import-export si vamale
    Cunostinte bune de limba engleza (vorbit, scris, citit)
    Cunostinte primare de operatiuni si documente financiar-contabile
    Aptitudini si derinderi necesare:
    Aptitudine generala de invatare
    Aptitudini de comunicare si de negociere

    Cerinte de exercitare:
    Inteligenta de nivel superior
    Atentie concentrata
    Spirit organizatoric
    Echilibru emotional
    Capacitatea de a evalua si a lua decizii prompte
    Capacitatea de a lucra cu oamenii
    Rezistenta mare la stress

    Responsabilitati si sarcini:

    - Asigura relatia cu furnizorii externi in probleme de export
    - Asigura relatia directa in probleme de export
    - Analizeaza si asigura implementarea procedurilor de lucru
    - Asigura analiza indicatorilor activitatii de export
    - Reprezinta firma in relatia cu furnizorii externi in probleme de export
    - Raporteaza rezultate ale activitatii de export
    -Elaboreaza si implementeaza procedurile de lucru in cadrul compartimentului
    -Propune masuri de eficientizare a operatiunilor de export
    -Avizeaza operatiuni speciale efectuate in cadrul compartimentului
    -Asigura desfasurarea activitatii de export in conformitate cu legislatia de specialitate
    -Asigura pastrarea documentelor justificative si a registrelor

    DATE CONTACT

    Cei interesati sunt rugati sa trimita CV la nr. de fax:  022-21-21-14 sau e-mail: hr@maestro-nut.com

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 30.08.2017

    ACORD Travel
    • Full time
    • 28.09.2017
    • Full time
    • 15.09.2017