Поиск работы или резюме

Manager-director executiv

Chastnaja kompanija

178 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 28.11.2018

Criterii de selecție - peste trei ani experiență în muncă

Cerințe:
- Studii superioare tehnice
- Cunoștințe operare PC
- Cunoștințe limba - rusă/română
- Capacitate de analiză și rezolvare a problemelor (întrebărilor)
- Gândire orientată spre soluții eficiente și economice
- Responsabilitate și inițiativă
- Spirit de observație
- Capacitate de comunicare, impunere și de a lucra atât individual cât și în echipă
- Disponibilitate pentru a învăța lucruri noi
- Orientare spre client
- Capacitate de lucru sub presiune

Responsabilități:
- Dirijarea echipei,
- Gestionarea activității
- Analiza responsabilității subdiviziunilor, inițierea, controlul și monitorizarea activităților,
- Controlul executării indicatorilor stabiliți,
- Reprezentarea intereselor companiei,
- Pregătirea și prezentarea rapoartelor la timp conform legislației și regulamentului intern,
- Gestionarea cu personalul,
- Negocierea și încheierea contractelor noi.

Salariu - 10000 lei.

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 5 - 10 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 12.12.2018
  • Full time
  • 14.01.2019

National Au Pair Center of Moldova
  • Full time
  • 03.01.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме