rabota

Manager de program Work and Travel cu experiență

  • DMlink SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 31
    Full time
    Publicitate 19.10.2017 17 дней назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Cerințe:

    - Studii superioare terminate sau în curs de finisare.

    - Cunoaşterea calculatorului la nivel avansat.

    - Cunoaşterea limbii engleze şi experienţa de lucru în domeniul managementului şi vânzărilor constituie un avantaj.

    - Abilități de comunicare și negociere.

    - Persoana dinamică, cu inițiativă, sociabilă.

    - Experiență de munca cu programul Work and Travel.

    Responsabilități:

    - Crearea și dezvoltarea bazei de studenți potențiali pentru programul Work and Travel.

    - Promovarea Programului Work and Travel.

    - Contactarea şi informarea clienţilor despre etapele programului.

    Oferim:

    - Angajare oficială în cîmpul munci .

    - Salariu motivant .

    - Telefon și laptop de serviciu.

    Program de lucru full time la birou (9.00-18.00, de luni pînă vineri) Aplică pentru această funcție cu un CV la e-mailul: hr@dmlink.md cu titlul scrisorii .

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    SRL Maestro-nut
    • Full time
    • 20.10.2017
    • Full time
    • 01.08.2017
    • Full time
    • 04.09.2017