Поиск работы или резюме

Manager Comunicare externă

Mobiasbanca

444 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 18.04.2018

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs intern pentru postul de:

Departamentul Comunicare și Calitate

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Oficiul exact în centrul Chișinăului;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30- 17:30).

Responsabilități:

  • Implementează campanii de comunicare externă;
  • Acordă suport departamentului marketing și rețelei de sucursale;
  • Organizează participarea băncii la târguri, expoziţii şi evenimente pentru clienţi;
  • Asigură relația cu prestatorii: agenţii de publicitate, tipografii, furnizorii de servicii şi altele;
  • Participă la realizarea publicaţiilor comerciale şi de suport vânzări.

Cerinţe:

  • studii superioare cu profil economic / marketing / comunicare;
  • cunoaşterea aprofundată a aplicaţiilor MS Office;
  • cunoaşterea programelor de design la un nivel mediu  (Abobe Illustrator, Abobe Photoshop);
  • cunoaşterea limbilor română, rusă, engleză la nivel avansat.

Profilul candidatului:

  • Abilitati de analiza;
  • Abilitati de comunicare;
  • Atentie la detalii;
  • Orientare spre rezultat;
  • Rezistenta la stres;
  • Spirit inovativ si creativ.

Aplică CV-ul la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332 / 812 337

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.04.2018
  • Full time
  • 15.03.2018

SRL Maestro-nut
  • Full time
  • 04.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме