rabota

Șofer - Manager comenzi petreceri copii

  • Avix Art Grup

    Mob. +373 68555537 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 1
    Просмотров: 170
    Full time
    Job Nr. 44212 12 дней назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 3 - 5 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    VIP Клиент

    Описание вакансии

    Compania Avix Art Grup este in cautarea unor persoane tinere, responsabile și organizate care vor face parte din echipa noastră.

    Cerințe:

    • Permis de conducere categoria B;
    • Experienta de conducere, minimum 2 ani;
    • Cunoaștere bună a orașului Chișinău;
    • Vorbirea fluentă a limbii române și ruse;
    • Persoane tinere și energice;
    • Respectarea termenilor limită;
    • Abilităţi de rezolvare rapidă a situaţiilor conflictuale;
    • Abilitati de comunicare si lucrul in echipa;
    • Atitudine responsabilă faţă de locul de muncă;
    • Dorinţa de a se dezvolta;

    Responsabilități:

    • Urmărirea realizării termenilor de executare a comenzilor;
    • Coordonare și supraveghere comenzi;
    • Montare echipament;
    • Întreținere depozit;

    Compania oferă:

    • Salariu fix plătit la timp;
    • Program de lucru full-time / pe schimburi;
    • Instruire si formare profesională la etapa initială;
    • Contract individual de munca + tot pachetul social;
    • Mediu de lucru plăcut şi dinamic.

    Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: cadre2ag@gmail.com, specificînd postul dorit

    CV-urile incomplete nu vor fi analizate.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    Van Dijk TRansport
    • Full time
    • 22.09.2017

    „HCB Logistics” SRL
    • Full time
    • 21.08.2017
    • Full time
    • 11.10.2017