Поиск работы или резюме

Manager Call - Centru (până la 10 persoane)

HR Consulting

196 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 12.07.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie ce activează în Republica Moldova.

Responsabilități:
● Dezvoltarea și motivarea echipei de operatori;
● Elaborarea strategiei de vânzări și asistență clienţi;
● Evaluarea performanţelor a operatorilor;
● Organizarea eficientă a activității.

Cerințe:
● Experiență 2-3 ani în domeniul call-center;
● Cunoașterea noilor metode de dezvoltarea personalului în domeniul de asistență și vânzări;
● Abilități de comunicare și negociere;
● Capacitatea de planificare și organizare a procesului de lucru;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
● Utilizator experimentat PC;
● Personalitate dinamică cu inițiativă.

Beneficii:  ;
● Pachet social;
● Salariu fix + premii de performanță;
● Participarea la treninguri de dezvoltare profesională;

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant: SCC

Telefon de contact : 022-202986

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 09.07.2018
  • Full time
  • Full time
  • 25.04.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме