rabota

MANAGER CALITATE SISTEM

  • SRL Maestro-Nut

    Mob. 079922333 Tel/Fax. 022212066
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 99
    Full time
    Publicitate 12.07.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: 5000 - 9000 леев

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: 079922333
    • Тел.: 022212066

    Описание вакансии

    MANAGER /// INGINER CALITATE SISTEM

    Cerintele postului viitorul nostru coleg întruneşte următoarele:

    • Studii superioare tehnice absolvite

     • Cunoștinte Bio certificare, CERTIFICARE IFS, BRS, ISO

     • Cunoştinte PC, MsOffice

     •Limba Engleză – nivel mediu

    Descrierea scopul general al postului:

    Asigură implementarea şi respectarea sistemului de management al calităţii în cadrul companiei. Administrarea, actualizarea şi îmbunătăţirea documentelor sistemului de management al calităţii. Menţine şi îmbunătăţeşte permanent manualul sistemului de management integrat, procedurile de sistem şi instrucţiunile de lucru aflate în aria de responsabilitate. Coordonează îmbunătăţirea documentelor de management al sistemului de calitate pentru celelalte funcţii implicate din firmă. Audituri interne Elaborează planul de audituri interne. Conduce auditul intern de sistem/proces/produs si participă ca membru în cadrul echipei de auditori de sistem ( dupa caz ) Obtinerea / Mentinerea certificarii ISO. Asigura implementarea cerintelor acestor standarde, prin elaborarea documentatiei sistemului de management integrat si a formatelor inregistrarilor aferente.

     Beneficii:

    § Salariu Competitiv

    § Training

    DATE CONTACT

    Cei interesati sunt rugati sa trimita CV la nr. de fax:  022-21-21-14 sau e-mail: hr@maestro-nut.com

    Telefon: 079922333

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 01.09.2017
    • Full time
    • 10.07.2017
    • Full time
    • 02.09.2016