Поиск работы или резюме

MANAGER CALITATE COMENZI

ConsultingLab

213 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 23.04.2018

ConsultingLab  pentru clientul sau este în căutarea unei persoane pozitive care dorește să facă parte dintr-o echipă stabilă.

DESCRIEREA POSTULUI:

verifică calitatea comenzii livrată clientului;
asigură corectitudinea îndeplinirii comenzii;
urmăreşte factorii care determină calitatea comenzii;
organizează procesului de furnizare a comenzii către client;
urmăreşte indicatorii de calitate..

CERINȚE:

Studii superioare tehnice absolvite;
Experiența ca manager calitate – nu este obligatorie;
Experiență în domeniul mobilei – avantaj;
Rigurozitate si atenție pentru detalii;
Rezistenta la sarcini repetitive;
Orientare către rezultate;
Capacitate de adaptare;

COMPANIA OFERĂ:

Angajare oficială;
Asistentă în perioada de probă;
Instruire gratuită;
Activitate într-un colectiv tânăr cu perspective mari.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: centrulcariera@gmail.com cu indicarea postului pentru care se aplică.

Tel: 078031321

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 6000 - 8000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

CAROL BREWERY
  • Full time
  • 21.04.2018
  • Full time
  • 03.04.2018
  • Full time
  • 20.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме