Поиск работы или резюме

Manager Achiziții pe piața Europeană

Grafit Holding

128 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты

Manager Achiziții pe piața Europeană

Candidatul ideal

  • Abilități de comunicare, verbală și scrisă, în una dintre următoarele limbi: engleză, germană, franceză, italiană, spaniolă sau altă limbă europeană;
  • Orientare spre rezultate;
  • Cunoștinte minime de operare PC.

Responsabilități cheie:

  • Contactarea telefonică a furnizorilor potențiali pentru încheierea unui contract de achiziții a produselor de interes companiei noastre;
  • Menținerea unei bune comunicări cu fiecare client în parte;
  • Negocierea și încheierea contractelor de achiziții / vânzări.

Beneficii:

  • Salariu fix 460 € NET + comision de la 200 €;
  • Instruire continuă;
  • Posibilitatea de creștere profesională și de dezvoltare a carierei;
  • Angajare oficială conform CM RM;
  • Pachet social complet.

Asteptăm CV-ul tău la adresa: cv-pm@grafit.md

О компании

Grafit Holding is an international group of companies operating through out Europe and USA, focused on highly automated B2B sales processes. We act in a multitude of different product markets having our uniqueness built on automated processes and geographically ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 11000 - 15000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Personal Agency SRL
  • Full time
  • 25.01.2019
  • Full time
  • 07.09.2018
  • Full time
  • 12.03.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме