rabota

Manager

  • Incrus SRL

    Mob. 060211160 Tel/Fax. 022837060
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 48
    Full time
    Publicitate 10.11.2017 18 дней назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Responsabilităţile de bază:
    - organizarea si participarea campaniilor de promovare pentru produsele / serviciile noi.
    - proiectarea materialelor publicitare (anunturi, pliante, oferte);
    -colaborarea cu agentiile de publicitate si mass-media în vederea promovarii produselor, serviciilor
    - Informarea clienţilor despre promoţii şi acţiuni, organizarea acestora

    Cerinţe faţă de candidaţi:
    - studii superioare
    - abilitati de comunicare
    - cunoaşterea avansată a limbilor română şi rusă, engleza constituie un avantaj;
    - abilităţi de analiză, planificare şi organizare, abilităţi bune de ascultare şi comunicare, orientare spre rezultat;
    - seriozitate, ambitie, dorinta de a invata
    -abilitati de lucru in echipa si individual;

    Compania oferă:
    - contract de muncă şi pachet social complet;
    - un mediu de lucru modern

    Persoanele care corespund cerințelor date sunt rugate să expedieze CV cu fotografie la adresa de e-mail: oculusprim108@mail.ru cu mențiunea postului pentru care candidează.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    MediaMAGNAT Grup SRL
    • Full time
    • 29.08.2017

    AO CASMED
    • Full time
    • 16.09.2017

    Market Imobile
    • Full time
    • 26.10.2017