Поиск работы или резюме

Lucreaza legal in Germania la sortarea coletelor!

STRAND MD SRL

743 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 2 кандидаты
Дата публикации: 13.12.2018

Suntem în căutare de persoane pentru depozitul de colete din Germania.

În atribuțiile de serviciu ale angajatului intră următoarele responsabilități:
- Sortarea automata sau manuală a coletelor;
- Încărcarea, descărcarea pachetelor în/din mijloace de transport speciale precum și de pe banda automată.

Durata contractului este de minim 3 (trei) luni.

Programul de lucru de luni-vineri, 8-10 ore/zi, insa sunt ore de sambata care vor fi lucrate de angajat la discretia lui proprie.

Permisul de conducere - este un avantaj, deoarece lucratorul poate face distribuirea coletelor, si poate sa conduca automobilul companiei cand vine si pleaca de la lucru.

Pentru a afla mai multe detalii despre această ofertă ne poți apela la: 022 (922-933)

SRL "STRAND MD" Seria A MMII Nr. 056764

Место работы

Германия

Oбласть

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 1000 - 15000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Infinity Cosmetics
  • Full time
  • 12.08.2018

Job Academy
  • Full time
  • 28.07.2017
  • Full time
  • 03.11.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме