Поиск работы или резюме

Lucrator la depozit

AGM

195 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 19.10.2018

Companie AGM importator si distribuitor al produselor de larg consum   anunţă angajarea personalului în calitate de: Lucrator la depozit.

Responsabilități:
- Incărcarea și descărcarea mărfurilor la depozit
- Verificarea mărfurilor înainte de încărcare/descărcare
- Aranjarea mărfurilor

Cerințe:
- Capacitate de a munci, rezistență, condiție fizică bună
- Responsabilitate, răbdare, dorință de a lucre

- Vârsta preferabila - pina la 45 ani

   Beneficii:

- Mediu de lucru plăcut, stabil, colectiv prietenos

- Echipă tânără şi dinamică

- Dezvoltare personala

Se oferă salariu  platit la timp,  de la 5000 lei + bonusuri

Cv-urile cu poză le puteți trimite pe adresa - hr@agm.md, tel. 078770461

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 5000 - 8000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

  • Mоб.: 078770461
  • Тел.: 078770461

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 05.09.2018
  • Full time
  • 14.05.2016
  • Full time
  • 07.09.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме