rabota

lucrator in sectia de producere

  • Mas Print ADV

    Mob. 069367371 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 2
    Просмотров: 152
    Full time
    Publicitate 29.05.2017 1 месяц назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Без образования
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 4000 - 5000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

     Tipografia  Mas Print Adv SRL specializata in productia de banere   ofera un post vacant in sectia de producere

    Cerinte:
    - nu sunt necesare studii specifice

    - Punctualitate, responsabiltate;

    Oferim:
    - angajare oficiala cu pachet social inclus
    - instruire in domeniu din prima zi de lucru
    - loc de munca stabil

    Mai multe delatii la: 069367371

    Graficul de lucru : L – V 9 :00-18 :00

    Persoanele interesate şi care corespund cerinţelor enumerate mai sus, sunt rugate sa sune la numarl de telefon 069367371 sau sa  transmită CV-ul pe adresa de e-mail: Masprintadv@gmail.com

    Mai multe detalii pe : https://www.facebook.com/MasPrintADV/

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 21.06.2017
    • Full time
    • 29.05.2017

    HR-Consulting
    • Full time
    • 22.05.2017