rabota

Lucrator de oficiu

  • Companie farmaceutica

    Mob. 079060888 Tel/Fax. 079060888
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 56
    Full time
    Publicitate 01.12.2017 11 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Compania este in cautarea unui candidat cu studii superioare in economie, informatica sau contabilitate, sa cunoasca bine calculatorul, excel si 1 C,
    - Cunoașterea fluentă a limbilor română/rusă
    - Abilități de negociere și comunicare
    - Experiența în domeniu constituie un avantaj
    Oferta:
    - Motivare financiară
    - Trening-uri profesionale
    - Oportunitate de creștere profesională
    CV le puteri expedia pe adresa - anaid.2184@rambler.ru

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 19.09.2017

    Companie farmaceutica
    • Full time
    • 01.12.2017

    Международная Фармацевтическая Компания
    • Full time
    • 18.09.2017