Поиск работы или резюме

Legător filoane cabluri și conductori

S.A. INTROSCOP

30 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 14.05.2018

Responsabilități: Asamblarea calitativă și cantitativă a cablajelor electrice.

Candidatul ideal are:

  • abilități de citire, atenție, îndemînare;
  • aptitudini de a învăța;
  • aptitudine fizică care permite activitatea în picioare.

Program de muncă:

                      2 schimburi (luni-vineri, rotație săptămînală)

  • schimbul I   07:15 – 15:45;
  • schimbul II  16:00 – 00:30.

Noi îți oferim:

  • transport gratuit;
  • școlarizare pentru profesia de legător filoane cabluri și conductori;
  • pachet salarial și social complet;
  • condiții de muncă la standarde europene.

Completați formularul de angajare și expediați-l:

  • e-mail: personal@introscop.md
  • sau pe str.Meșterul Manole 20, sect. Ciocana, Chișinău

Formularul de angajare îl găsiți la sediu de pe str. Meșterul Manole 20, sect. Ciocana, îl solicitați de la pază sau îl puteți descărca accesînd aici cuvîntul Formular

Resurse Umane

Tel.: 0 22 47 23 51

Tel.: 0 22 47 61 76

www.introscop.md

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 5000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Сменный
  • 05.02.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме