rabota

Jurnalist

  • HR-Consulting

    Mob. +37369638007 Tel/Fax. +37322876557
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 33
    Full time
    Publicitate 08.12.2017 7 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: +37369638007
    • Тел.: +37322876557

    Описание вакансии

    HR-Consulting, în numele clientului său, o companie locală, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție:

    Jurnalist

    Compania:
    Companie locală ce se ocupă cu editarea ziarelor, publicitate, activități de radio și televiziune.

    Sarcini și responsabilități:
    ● Monitorizarea informațiilor despre evenimentele din viața socială/economică
    ● Scrierea articolelor pe teme sociale/economice
    ● Sortarea, analizarea și prelucrarea informațiilor primite prin intermediul comunicatelor de presă
    ● Muncă în teren
    ● Participarea la conferințe de presă, întîlniri

    Cerințe:
    ● Experiență în domeniu de 1-2 ani
    ● Studii superioare finisate (umanitare/ economice)
    ● Excelente abilități de comunicare și scriere în limba Română și Rusă
    ● Un portfolio personal cu articole scrise anterior (ar fi un avantaj)

    Beneficii:
    ● Salariu fix motivant
    ● Oficiu în centrul orașului
    ● Participarea la diverse evenimente mondene
    ● Accesibilitatea la mașina companiei

    Candidații interesați pot trimite CV-ul la compania HR-Consulting (search4staff.com), adresa de email: tv80@search4staff.com ; Rog să se indice codul postului vacant JN la tema/subiectul email-ului.

    Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon:  Tel.: +37322 876557, +373 69638007

    Candidații aleși vor fi contactați și invitați la un interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    HR CONSULTING
    • Full time
    • 14.09.2017
    • Full time
    • 15.11.2017
    • Full time
    • 24.02.2016