Поиск работы или резюме

Jurist/Specialist Colectari Datorii

OK CREDIT

319 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 1 кандидаты
Дата публикации: 28.02.2018

Compania de credititare OM OK CREDIT SRL anunţă selectarea juristilor/specialişti în colectarea datoriilor.

Profilul candidatului:

Puterea de a convinge;
Organizat şi capabil de a analiza situaţii complexe;
Tolerant la stres;
Dinamic cu iniţiativă proprie;
Permis de conducere şi automobil propriu constituie un avantaj însă nu e obligatoriu.

Cerinţe fata de candidaţi:

Studii superioare în drept şi cunoştinţe în drept civil, drept procesual-civil şi executare;
Experienţă şi cunoştinţe în domeniul executării (colectarea/recuperarea creanţelor);
Capacitate de a comunica cu debitorii restanţieri;
Persoană responsabilă, cu spirit de iniţiativă, organizat, capabil să lucreze la dată limită;
Abilităţi de a realiza obligaţii multiple şi simultane;
Cunoaşterea avansata a calculatorului, Windows, Excel, Word;
Cunoaşterea obligatorie a limbilor: româna şi rusă.

Responsabilităţi de baza:

Efecturea sunetelor/vizitelor la debitorii restanţieri în scopul colectării/recuperării creanţelor;
Pregătirea dosarului pentru a fi acţionat în judecată/intentat la executare;
Participarea nemijlocit la acţiunile întreprinse de către executorii judecătoreşti pe procedura de executare.
Salariu  + bonus

Poti trimite CV-ul pe e-mail: hr@ok-credit.md

Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 05.03.2018
  • Full time
  • 26.04.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме