rabota

Internet marketing. Lucram doar in scris. Limbi straine: germana, spaniola, portugheza, daneza, suedeza, italiana

  • Ewin Soft

    Mob. 069013074 Tel/Fax.
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 5
    Просмотров: 472
    Full time
    Publicitate 04.12.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: Лицей
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: 6000 - 9000 леев

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Daca cunoasteti germana, spaniola, franceza sau portugheza si sinteti in cautarea unui job stabil atunci va propunem sa va alaturati echipei noaste.
    Lucram in domeniul publicitatii,marketing online. Nu prestam servicii la telefon, doar in scris asa ca job-ul se potriveste perfect celor care vor sa stea departe de confuzia vinzarilor la telefon si cauta un job mai putin dinamic.
    Cerinte :
    - cunoasterea limbii straine la nivel scris bun
    - cunoasterea calculatorului la nivel de utilizator
    Oferim :
    - lucru full - time
    - orar de munca luni-vineri 8.30-17.00
    - training doar 3 zile
    - pachet social complet
    - salariu stabil ce nu depinde de vinzarile pe care le faceti 400$-500$

    Pentru a aplica pentru acest job, ne puteti trimite CV-ul Dvs. la ewinsoftsrl@gmail.com
    Va asteptam cu mare drag !

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 05.12.2017
    • Full time
    • 11.09.2017