rabota

instructor fitness

  • Unica Sport

    Mob. 060910556 Tel/Fax.
  • Part Time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 78
    Part Time
    Publicitate 22.06.2017 20 дней назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: без опыта
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    Описание вакансии

    Unica Sport- cea mai mare rețea de săli de sport din Moldova deschide noi filiale și anunță selecția petru Cursul de Formare al Instructorilor după Metoda Unica.

    Persoanele admise la curs vor beneficia de:

    Instruire calitativă după Metoda Unica
    Participarea la training-uri și seminare pentru perfecționare continuă
    Celor mai buni- angajarea garantată în cadrul companiei și întreg pachet social

    Cerințe față de candidați:

    *să fie optimiști și binevoitori

    *să fie orientați  spre scopul clientului

    * să fie ambițioși și comunicabili

    *să fie promotorii unui stil de viață sănătos

    Dacă v-ați convis că vorbim anume despre Dvs., atunci nu irosiți timpul și contactați-ne la adresa de email: hr@unicasport.md sau sunați la 060910556(Corina).

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Part Time
    • 09.05.2017

    NewFitness
    • Part Time
    • 06.06.2017

    NewFitness
    • Part Time
    • 08.05.2017