Поиск работы или резюме

Inspector Salarizare/ Payroll Specialist (Balti)

HR Consulting

410 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 24.04.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in căutarea candidatului pentru postul vacant:

Compania:
  internațională, un business de producție, cu o istorie de 75 de ani.

Responsabilități:
● Administrarea documentelor legate de salariile personalului;
● Verificarea pontajelor lunare pentru calculul salarial;
● Evidența concediilor și calculul indemnizațiilor pentru concediu.
● Întocmirea și prezentarea rapoartelor periodice legate de calculul salariilor și al beneficiilor acordate angajaților;
● Emiterea și distribuirea foilor de calcul pentru salariați;
● Crearea, modificarea, păstrarea și evidența dosarelor angajaților.

Cerințe:

● Studii superioare economice;
● Experiență pe poziție similară – minim 2 ani;
● Cunoașterea limbii române - obligatoriu;
● Cunoașterea limbii engleze prezintă un avantaj;
● Bună stăpânire a pachetului Microsoft Office ( Excel, Word, Power Point), navigarea internet, 1C;
● Abilități de comunicare și relaționare;
● Responsabilitate, spirit practic, atitudine proactivă, inițiativă, dinamism.

Beneficii:
● Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes;
● Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției;
● Oportunități atractive  de formare, instruire și creștere profesională;
● Condiții de lucru la standarde europene.

Contacte:
Cei interesați sunt rugați sa transmită CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560
In CV indicați postul vacant: “HRGR”

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 31.01.2018
  • Full time
  • 26.12.2017
  • Full time
  • 20.12.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме