Поиск работы или резюме

Inginer Tehnolog in Producerea Cimentului

HR Consulting

92 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 22.01.2018
27 дней назад

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania internationala, producator si distribuitor a materialelor de constructii.

Cerinte:

● Studii superioare in domeniul tehnologiei materialelor de constructie (ciment);
● Absolventi sau specialisti cu experienta in domeniu;
● Cunoştinţe de limba romana , rusa si engleza;
● Cunostinte in coordonarea de proiecte si echipe in procesul tehnologic;
● Operare PC (Microsoft Office, softuri tehnice – Visio, Autocad).

Competente individuale
● Persoana serioasa, dinamica, cu spirit de echipa ;
● Responsabilitate si orientare spre rezultat;
● Capacitate de concentrare pentru realizare de obiective;
● Dorinta permanenta de  perfectionare si avansare in cariera;
● Tenacitate şi consecvenţă  în rezolvarea problemelor;
● Disponibilitate de a locui la Nordul RM;
● Adaptare la un program de lucru in regim non-stop (schimburi);
● Abilitati de instruire pentru dezvoltarea personalul de executie din domeniul procesului tehnologic.

Responsabilitati
● Coordonarea procesului tehnologic de fabricatie: materie prima, clincher şi ciment;
● Asigurare a cantităţii / calităţii corespunzătoare a productiei cu respectare a normelor de Securitate si Sanatate in Munca  şi a Mediului ambiant;
● Responsabilitate realizării prevederilor bugetare în acest  sector;
● Conducerea activitatii in regim non-stop (schimbului) pentru realizarea programelor de producţie stabilite;
● Iniţierea activităţilor de modernizare şi îmbunătaţire a procesului tehnologic;
● Controlul respectarii normelor de Securitate si Sanatate in Munca şi a Mediului ambiant.

Beneficii
● Pachet salarial atractiv
● Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie internationala.

Contacte:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “ITPCR”

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

SC Duppimex Florea d sign SRL
  • Full time
  • 27.10.2017
  • Full time
  • 22.11.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме