Поиск работы или резюме

Inginer proiectant

Tronex com

118 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 19.06.2018

CERINȚE CĂTRE CANDIDAT: - absolvent al Universității Tehnice din Moldova (Departamentul Design Industrial şi de Produs);

- Intocmirea desenelor tehnice si a documentatiei tehnice complementare

-Cunoasterea terminologiei materialelor utilizate si tehnologia materialelor;

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:

-Studiul structurii spaţial-volumetrice a produselor industriale;

-Designul bionic în conceperea formelor produselor industriale;

-Teoria şi metodologia designului industrial.

- Competenta de perfectare a documentatiei tehnice conform standardelor ESKD

- Competenta de efectuare a calculelor tehnice pe proiecte

- Proiectarea pieselor de la concept pina la implimentarea in productia de serie.

Condiții de muncă:

- angajare oficială în cîmpul muncii;

- pachet social; - salariu motivant și plătit la timp;

- masă gustoasă oferită chiar pe teritoriul întreprinderii;

- program de lucru: 8:00-17:30 (de luni pînă vineri).

CV-urile (cu indicarea obligatorie a poziției dorite!) le puteți expedia la adresa: hr@tronex.md

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 26.12.2017
  • Full time
  • 20.12.2017

HR Consulting
  • Full time
  • 18.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме