rabota

Inginer produs

  • HR-Consulting

    Mob. +373 62 10 12 90 Tel/Fax. +373 22 87 65 56
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 120
    Full time
    Publicitate 10.08.2017 2 месяца назад

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: +373 62 10 12 90
    • Тел.: +373 22 87 65 56

    Описание вакансии

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

    Companie internationala, in domeniu producerii automotive.

    Inginerul de Produs are ca obiectiv imbunatatirea continua a procesului de productie si are ca responsabilitati:
    - Colecteaza si introduce in sistem datele specifice domeniului de activitate (BOM si wirelist)
    - Analizeaza si coordoneaza modificarile tehnice ale produdului
    - Realizeaza specificatiile tehnice de realizare a produselor
    - Realizeaza proiectele ce i se solicita, respectand specificatiile, bugetul si termenele de realizare
    - Revizuieste si propune modificari ale proceselor tehnice
    - Realizeaza rapoarte in domeniul de activitate
    - Colaboreaza cu celelalte departamente in vederea gasirii schitei optime cu privire la aspectele tehnologice de productie
    - Analizeaza procedura individuala de lucru

    COMPANIA OFERĂ:
    -    Salariu avantajos, posibilitatea de crestere financiara si profesionala,
    -    Oportunitatea de a activa intr-o echipa intenationala

    CONTACTE:
    Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: bb80@search4staff.com ; indicând codul postului vacant în titlul scrisorii: P3-I

    Telefon de contact: 062101290, 0 (22) 876556

    Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 06.06.2017

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full time
    • 14.04.2017
    • Full time
    • 04.07.2017