Поиск работы или резюме

INGINER INSTALAȚII TERMICE

AZIMUTGRUP SRL

145 просмотров
На эту вакансию откликнулись: 0 кандидаты
Дата публикации: 17.10.2018

Compania AZIMUT GRUP SRL - dealer oficial Daiin și Kentatsu în Republica Moldova, care activează cu succes pe piața sistemelor de climatizare și  ventilare, vine cu o ofertă de angajare pentru persoanele care doresc să facă parte dintr-o echipă competentă și de succes!

Funcția vacantă:

Cerințe față de candidați:

  • Studii tehnice;
  • Experiență la un post similar;
  • Cunoștințe practice și teoretice în domeniul instalațiilor termice;
  • Abilități de organizare;
  • Abilități de lucru în ecipă;

Responsabilități:

  • Îndeplinirea lucrărilor în conformitate cu proiectele și termenii stabiliți;
  • Asigurarea executării lucrărilor de întreținere și exploatare a utilajului;
  • Executarea lucrărilor de instalări termice;
  • Verificarea și repararea utilajului;
  • Cunoașterea principiilor de aprovizionare tehnico-materială;

Compania oferă:

  • Salariu atractiv;
  • Pachet social;
  • Număr de telefonie mobilă și pachet lunar de minute;
  • Automobil și scule specifice lucrului;
  • Grafic de muncă 9.00-18.00.

Așteptăm CV-ul dvs. la adresa electronică azimutgrupvip@gmail.com  sau apelați-ne la numărul de contact: 079203043.

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

HR Consulting
  • Full time
  • 11.10.2018
  • Full time
  • 07.11.2018
  • Full time
  • 10.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме