rabota

Inginer - instalarea sistemelor de aer condiționat

  • PostModern SRL

    Mob. 078888755 Tel/Fax. 022-840-888
  • Full time
  • На эту вакансию откликнулись: 0
    Просмотров: 63
    Full time
    Publicitate 21.07.2017 30 дней назад

    Oбласть

    Подробнее о вакансии

    • Образование: ВУЗ
    • Опыт работы: 1 - 3 года
    • Зарплата: Договорный

    Kонтакты Работодателя

    • Mоб.: 078888755
    • Тел.: 022-840-888

    Описание вакансии

    Compania PostModern SRL, prestator de servicii inginerești din 2005, în legătură cu dezvoltarea businessului anunță concurs pentru postul vacant

    Te pricepi de minune să instalezi sistemul de aer condiționat, ai experiență și îți place ceea ce faci? atunci te invităm în Echipa Companiei Postmodern!

    Responsabilități:
    - Montarea, calcularea sistemelor de aer condiționat;
    - Organizarea lucrărilor, stabilirea materialelor necesare pentru efectuarea lucrărilor;
    - Lucru cu documentația tehnică;
    - Capacitatea de a găsi soluții în situații tehnice complicate.

    Calități:
    - experiență în domeniul respectiv minim 1 an;
    - responsabilitate, flexibilitate, atenţie la detaliu;
    - orientarea spre rezultat;
    - dorința de a lucra într-un colectiv profesionist, energic și stabil.

    Oferim:
    - Salariu motivant;
    - Pachet social complet;

    - Bonusuri in dependență de performanțe;

    - Lucru într-o echipă profesionistă şi dinamică.

    Dacă te regăseș în cele de mai sus și dorești să faci parte dintr-o echipă tînără, experimentată și de succes, expediază CV-ul la adresa electronică: info@postmodern.md  sau contactează-ne la nr. de tel.  078 88 755, (022) 840-888.

    Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

    Похожие вакансии

    • Full time
    • 06.06.2017
    • Full time
    • 26.07.2017

    Transport International
    • Full time
    • 12.10.2016